Yhteystiedot

Posti- ja katuosoite:
Sondex Tapiro Oy Ab                                     Keskus Puh. 09 755 981
Sinikellontie 10 A                                           Telefax 09 755 98 700
01300 Vantaa                                                  info@sondextapiro.fi
 

Henkilöstö ja vastuualueet

Jack Mannila
Toimitusjohtaja

Puh. 0500 810 641 jack.mannila@sondextapiro.fi

Höyryturbiinit, lämmönsiirtimet, pumput, pyörivät nivelet
 

Pekka Saaros
Myyntijohtaja

Puh. 0500 306 275 pekka.saaros@sondextapiro.fi

Lämmönsiirtimet, pumput, tyhjiöpumput, lastausvarret, virtausmittarit

     

Tomi Vaalisto
Myynti-insinööri

Puh. 040 834 4001 tomi.vaalisto@sondextapiro.fi

Pumput

  Heikki Saaros
Liiketoiminnan kehityspäällikkö

Puh. 0400 809 621 heikki.saaros@sondextapiro.fi

Lämmönsiirtimet, pumput
     

Nina Helenius
Myyntisihteeri

Puh. 050 5612 491 nina.helenius@sondextapiro.fi

Toimitusvalvonta, laskutus, logistiikka

 

 

     

Erkki Vilkman
Huolto ja asennus

Puh. 050 375 6495 erkki.vilkman@sondextapiro.fi

 

 

 

Laskutus

Laskutusosoite:
Sondex Tapiro Oy Ab
003721109347
PL 5662
70701 KUOPIO

 

OVT-tunnus on pakollinen tieto laskun tunnistamista varten ja se tulee aina mainita laskun osoitekentässä vastaanottajan nimen alapuolella.

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja verkkolaskujen vastaanottoon. Jatkossa ostolaskun voi siis lähettää myös verkkolaskuna.

Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää verkkolaskuja, pyydämme Teitä käyttämään PDF-tiedostojen lähettämiseen osoitetta:

laskut@ovidoor.fi (jokainen lasku omana tiedostona)

Vaadittavat tunnisteet ovat laskun lähettäjän nimi, laskun päiväys, laskunnumero, viitenumero, laskun summa, eräpäivä, myyjän y-tunnus ja Sondex Tapiro Oy Ab:n viite.

Yhteydenotto

Voit ottaa yhteyttä sähköpostitse osoitteella info [ät] sondextapiro.fi, tai puhelimitse (09) 755 981

Voit myös lähettää oheisen lomakkeen ja otamme sinuun yhteyttä.

Mitä lisätietoja haluat? *:
 
Yritys:
Yhteyshenkilö *:
Osoite:
Postinro & -toimipaikka:
Puhelinnumero *:
Fax *:
Sähköposti *:
* merkityt tiedot ovat välttämättömiä.